Beczki używane

Beczki metalowe » Beczki używane

Cena tego typu beczek jest zależna od poziomu jej zużycia. Beczki używane mogą zawierać lekkie uszkodzenia fizyczne takie jak wgniecenia lub zarysowania powłoki lakierniczej. Beczki doskonale nadają się do transportu różnych substancji spożywczych oraz chemicznych. Ze względu na lekkie uszkodzenia beczki używanej, cena takiej beczki jest stosunkowo niższa od nowej beczki metalowej czy beczki po regeneracji.

Beczki używane dzielimy na:

  • Beczki 200l tzw. leje
  • Beczki 220l pierwszy gatunek sortowane
  • Beczki 220l pierwszy gatunek nie sortowane
  • Beczki 220l drugi gatunek
  • Beczki 220l po renowacji

Beczki używane umożliwiają znaczne obniżenie kosztów zakładów produkcyjnych, które potrzebują tego typu opakowań głównie w czasie sezonu czyli w okresie wakacyjnym. W ofercie posiadamy beczki metalowe używane oraz beczki plastikowe używane.

Istnieje możliwość zakupu beczki metalowej używanej w cenie nawet o 70% niższej niż identycznej beczki metalowej nowej. Beczki metalowe używane to nie tylko redukcja kosztów, ale również poprawa ochrony środowisko poprzez wielokrotne wykorzystanie opakowania do magazynowania produktów. Należy mieć na uwadzę, że decydując się na zakup beczki nowej, w chwili jej wykorzystania i próby odsprzedania jej cena jest o wiele niższa. Dlatego też zakup beczki metalowej używanej sprawi, że poniesiemy mniejszy koszt zakupu oraz stosunkowo zyskamy więcej odsprzedając ją w przyszłości (biorąc pod uwagę proporcję ceny zakupu - cenę sprzedaży danej beczki).