Beczki metalowe

  • Beczki metalowe z deklem
    Beczki metalowe z deklem

Czemu beczki metalowe?

Od prawie 2000 lat beczki są najwygodniejszą formą transportu i przeładunku przy efektywnym zminimalizowaniu kosztów. Można w nich transportować wszystkie towary masowe. Zastosowanie worków czy skrzyń jest tańsze, lecz trudniejsze w przeładunku, bowiem nawet dosyć duże i ciężkie beczki mogą być przetaczane po ziemi nawet przez jednego pracownika fizycznego, gdy do transportu towarupodobnej wielkości w skrzyni potrzeba kilku ludzi lub specjalistycznego dźwigu.

Współczesne beczki 

Współcześnie beczki wykonywane są najczęściej z tworzyw sztucznych (beczki do chemikaliów i artykułów spożywczych) i z metalu - dawniej z stosowanym w produkcji materiałem było aluminium, obecnie z wykonuje się beczki z blachy stalowej kwasoodpornej (np. beczki do piwa - pospolicie zwane beczkami typu KEG lub po prostu kegami; wyposażone są w specjalne zamknięcie i mają pojemność 30 lub 50 litrów), lub tradycyjna beczka matalowa o pojemności 220 litrów z deklem lub z korkiem.

Nasze beczki metalowe

Beczki metalowe w naszej ofercie są to głównie beczki używane o niskim stopniu zużycia lub opakowania po regeneracji, czyli wyczyszczone, bez oznak rdzy oraz odmalowane. Jest to doskonała propozycja dla firm potrzebujących taniego a zarazem sprawdzonego opakowania. Prowadzimy również recykling beczek metalowych. Beczka po recyklingu jest zbliżona parametrami jakościowymi do nowej beczki i stanowi wobec niej doskonałą alternatywę. Oferujemy beczki metalowe w różnych kolorach oraz na specjalne zamówienie klienta. Do wszystkich złożonych zamówień oferujemy usługi transportowe beczek, o ile zamówienie na beczki będzie zamówieniem hurtowym czyli czyli powyżej 100 sztuk.

Używane beczki metalowe

Istnieje możliwość zakupu beczki metalowej używanej w cenie nawet o 50% niższej niż identycznej beczki metalowej nowej. Beczki metalowe używane to nie tylko redukcja kosztów, ale również poprawa ochrony środowisko poprzez wielokrotne wykorzystanie opakowania do magazynowania produktów. Należy mieć na uwadzę, że decydując się na zakup beczki nowej, w chwili jej wykorzystania i próby odsprzedania jej cena jest o wiele niższa. Dlatego też zakup beczki metalowej używanej sprawi, że poniesiemy mniejszy koszt zakupu oraz stosunkowo zyskamy więcej odsprzedając ją w przyszłości (biorąc pod uwagę proporcję ceny zakupu - cenę sprzedaży danej beczki).